Przekąski dla Kota

 

Applaws Przysmaki dla Kotów

Koty zasługują na smakołyki Applaws, dlatego oferujemy im w 100% naturalny przysmak, jako nagrodę, którą pokochają. Używamy tylko najlepsze i najsmaczniejsze kawałki produktów bez konserwantów i sztucznych zapachów. Podaruj swojemu kotu Applaws Naturalną Przekąskę, pokazując, jak bardzo o niego dbasz.

 

Polędwiczka z Tuńczyka

Cała Polędwiczka z Tuńczyka 30g jest smacznym pakowanym starannie smakołykiem, nie zawierającym sztucznych dodatków smakowych ani konserwantów. Używając w 100% naturalnych składników oraz najwyższej jakości polędwicy z tuńczyka, stworzyliśmy zdrowy pokarm, któremu koty nie będą potrafiły się oprzeć.

Zawiera tylko wymienione składniki: Polędwiczka z Tuńczyka 100%
Analiza składników: Wilgotność 75%, Białko 23%, Surowy Błonnik 1%, Surowe Oleje i Tłuszcze 0,5%,    Surowy Popiół 3%.

Tuńczyk może być znakomitym źródłem kwasów Omega 3, jak również jest pełen  ważnych minerałów i witamin. Polędwiczki z Tuńczyka oferowane są w naturalnym ich kształcie. Okaż swojemu kotu, jak bardzo go kochasz, oferując mu smakowitą Polędwiczkę z Tuńczyka. Smakowite Polędwiczki z Tuńczyka stanowią świetny kompletny pokarm dla dorosłych kotów.

 

 

Polędwiczka z Makreli

Polędwiczka z Makreli w jednym kawałku. Uzupełniający pokarm dla kotów w postaci przysmaku dla kotów. Można podawać w dowolnej ilości jako przysmak, nagrodę  lub jako składnik diety. Otwarte opakowanie może być trzymane w lodówce do 7 dni (tydzień)

Skład: Polędwiczka z Makreli 100%. Żadnych dodatków. Analiza: Białko 25%, Surowy Błonnik 1%, Surowe Oleje i Tłuszcze 7%, Surowy Popiół 3%, Wilgotność 65%.

 

Polędwiczka z Łososia

Polędwiczka z łososia w jednym kawałku. Uzupełniający pokarm dla kotów w postaci przysmaku dla kotów. Można podawać w dowolnej ilości jako przysmak, nagrodę  lub jako składnik diety. Otwarte opakowanie może być trzymane w lodówce do 7 dni (tydzień)

Skład: Polędwiczka z Łososia 100%. Żadnych dodatków. Analiza: Białko 23%, Surowy Błonnik 1%, Surowe Oleje i Tłuszcze 5%, Surowy Popiół 3%, Wilgotność 70%.

 

 

Polędwiczka Wołowa

 

Polędwiczka Wołowa w jednym kawałku. Uzupełniający pokarm dla kotów w postaci przysmaku dla kotów. Wołowina - naturalne źródło żelaza i witamin.Można podawać w dowolnej ilości jako przysmak, nagrodę  lub jako składnik diety. Otwarte opakowanie może być trzymane w lodówce do 7 dni (tydzień)

Skład: Polędwiczka Wołowa 100%.Żadnych dodatkówAnaliza: Białko 36%, Surowy Błonnik 0,1%, Surowe Oleje i Tłuszcze 0,9%, Surowy Popiół 1%, Wilgotność 62%.